Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 21:01

Режим поїздок

До уваги громадян України, які подорожують до Хорватії!

З 11 червня 2017 року Європейським Союзом введено безвізовий режим в’їзду для громадян України до країн ЄС - власників біометричних паспртів громадянина України для виїзду за кордон.

Власники звичайних закордонних паспортів не звільняються від необхідності оформлення візи. При цьому іноземні громадяни,  які мають діючу дво- або багаторазову шенгенську візу «С», довготермінову візу «Д» або дозвіл на перебування, виданий будь-якою країною Шенгенської зони, можуть вїжджати на територію Хорватії без додаткового оформлення хорватської візи.

На момент залишення іноземцем території Хорватії зазначені вище шенгенські візи/дозвіл мають бути чинними.

28.05.2015 р. вступило в силу Положення щодо візового режиму РХ.

Нормами Положення визначено скасування віз для певної категорії громадян, зокрема громадяни третіх країн - учасниць Конвенції «Про міжнародну цивільну авіацію від 07.12.1944 р.», які є членами цивільного льотного екіпажу під час виконання своїх службових обов'язків та мають діючі звичайні паспорти, звільняються від обов'язку отримання віз для в’їзду до РХ.

Візи скасовані і для громадян третіх країн, які є членами екіпажу або членами екстрених і рятувальних місій в разі стихійного лиха чи катастрофи.

Водночас, внесено зміни щодо норм достатнього фінансового забезпечення іноземців для в’їзду в РХ, перебування на території країни, транзитного проїзду через її територію і виїзду за її межі. Так, громадяни третіх країн повинні мати кошти в розмірі 70 євро з розрахунку на день перебування на території РХ. У випадку наявності у іноземця листа – гарантії від громадянина РХ або особи, яка має дозвіл на проживання в Хорватії, а також при наявності туристичного ваучера чи подібного документа, сума складатиме 30 євро на день.

 

Громадяни Хорватії в Україну на термін до 90 днів в’їжджають без віз. 

 

Тимчасовий повірений

Контакти

Адреса: вул.Вочарська, 52, 10000 Загреб, Республіці Хорватія  . Переглянути на мапі
Телефон: Загальний - 00 3851 461 62 96; телефон гарячої лінії. Прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України. Тел. 00385916051010
Факс: 00 3851 463 37 26
Ел. пошта: emb_hr@mfa.gov.ua