Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 21:45

Коментар МЗС України щодо заяви члена Президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка

05 вересня 2019, 10:52

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із висловлюваннями члена Президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка у ході його інтерв’ю виданню «Руський репортер» 02.09.2019 щодо, нібито, приналежності тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим Російській Федерації.
МЗС України цінує офіційну позицію колегіальної Президії Боснії і Герцеговини щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України і сприймає зазначені висловлювання члена Президії Мілорада Додіка як вираження його власного бачення ситуації.
З огляду на висловлений намір М.Додіка відвідати тимчасово окупований Російською Федерацією Крим, МЗС України вчергове заявляє, що поїздки іноземних посадовців до Криму без погодження з українською стороною є відвертим порушенням українського законодавства та міжнародного права, зокрема Резолюції ГА ООН 68/262 від 27.03.2014.
У зв’язку із зазначеною заявою та наміром М.Додіка відвідати тимчасово окуповану АРК, до МЗС Боснії і Герцеговини надіслано ноту протесту.

http://old.mfa.gov.ua/ua/press-center/comments/10871-komentar-mzs-ukrajini-shhodo-zajavi-chlena-prezidiji-bosniji-i-gercegovini-milorada-dodika

Останні заяви та коментарі