Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 20:52

Заява МЗС України щодо рішення Верховного суду Російської Федерації у справі незаконно засуджених громадян України Олега Сенцова та Олександра Кольченка

26 листопада 2015, 17:27

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує ухвалене 24 листопада 2015 року рішення Верховного суду Російської Федерації залишити без змін вироки громадянам України Олегу Сенцову та Олександру Кольченку, засудженим російською владою за сфальсифікованими звинуваченнями,  відповідно до 20 та 10 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Політично вмотивовані справи щодо  О.Сенцова та О.Кольченка, а також незаконне утримування в РФ інших громадян України, є свідченням відсутності правосуддя в Російській Федерації і черговими символами цинізму її сучасної політики. 

Вимагаємо негайно звільнити засуджених за політичними мотивами громадян України О.Сенцова та О.Кольченка, а також інших українських політв’язнів, незаконно утримуваних Російською Федерацією за надуманими обвинуваченнями.

Закликаємо світову спільноту, міжнародні правозахисні інституції вжити усіх можливих правових і політичних заходів зі звільнення та повернення в Україну її громадян – політичних в’язнів Російської Федерації.

 

Останні заяви та коментарі